Live Weather (3.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Image
nn: Bilete

en: Location
nn: Stad

en: Delete location
nn: Slett stad

en: Temperature unit
nn: Eining for temperatur
