Live Weather (3.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: One day
sk: Jeden deň

en: Temperature
sk: Teplota

en: Celsius
sk: Celzia

en: Wind speed
sk: Rýchlosť vetra

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Delete location
sk: Vymazať miesto

en: Cache settings
sk: Nastavenia cache

en: Unit
sk: Jednotka

en: About
sk: Informácie o
