Live Weather (3.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Image
sl: Slika

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Location
sl: Mesto

en: About
sl: O modulu
