Live Weather (3.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Location
ta: இடம்

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Cache settings
ta: பதுக்கக அமைப்புகளை

en: About
ta: பற்றி
