Live Weather (3.0.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Image
uk: Зображення

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Visibility
uk: Видимість

en: Location
uk: Місце розташування

en: One day
uk: Один день

en: Temperature
uk: Температура

en: Celsius
uk: Цельсія

en: Fahrenheit
uk: Фаренгейт

en: Wind speed
uk: Швидкість вітру

en: Cache
uk: Кеш

en: Delete location
uk: Видалити місце розташування

en: Cache settings
uk: Налаштування кешу

en: Unit
uk: Одиниця

en: Sunset
uk: Захід

en: About
uk: Про модуль

en: Wind
uk: Вітер

en: Humidity
uk: Вологість

en: Temperature unit
uk: Одиниця виміру температури

en: 30 min
uk: 30 хв
