Live Weather (3.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Image
ur: تصویر
