Live Weather (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Location
mr: स्थळ

en: One day
mr: १ दिवस
