Live Weather (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Location
et: Asukoht

en: Wind speed
et: Tuule kiirus

en: Cache settings
et: Vahemälu seaded

en: About
et: Programmist
