Live Weather (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: About
my: အကြောင်း
