Live Weather (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Location
ug: ئورنى

en: About
ug: ھەققىدە
