Live Weather (8.x-2.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Location
eu: Kokalekua

en: Cache settings
eu: Cachearen ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz
