Live Weather (8.x-2.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Location
ast: Llugar
