Live Weather (8.x-2.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Celsius
kn: ಸೆಲ್ಸಿಯಸ್

en: Fahrenheit
kn: ಫ್ಯಾರನ್‍ಹೀಟ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
