Live Weather (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Location
oc: Emplaçament

en: About
oc: A prepaus
