Live Weather (8.x-2.4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Visibility
bg: Видимост

en: Location
bg: Местоположение

en: Celsius
bg: Целзий

en: Fahrenheit
bg: Фаренхайт

en: Wind speed
bg: Скорост на вятъра
