Live Weather (8.x-2.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Yes
ca: Sí

en: Image
ca: Imatge

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Location
ca: Localització

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Cache settings
ca: Paràmetres de la memòria cau

en: Unit
ca: Unitat

en: About
ca: Detalls
