Live Weather (8.x-2.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Image
ja: 画像

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Location
ja: 場所

en: One day
ja: 1日

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Cache settings
ja: キャッシュの設定

en: Unit
ja: 単位

en: About
ja: アバウト
