Live Weather (8.x-2.4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Image
jv: Gambar

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Location
jv: Lokasi

en: About
jv: Ngenani
