Live Weather (8.x-2.5) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Image
hu: Kép

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Location
hu: Helyszín

en: One day
hu: Egy nap

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Wind speed
hu: Szélsebesség

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Cache settings
hu: Gyorsítótár beállítások

en: Unit
hu: Egység

en: About
hu: Leírás

en: Wind
hu: Szél

en: Humidity
hu: Páratartalom

en: 30 min
hu: 30 perc
