Live Weather (8.x-2.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Cache
ps: پټياد

en: Cache settings
ps: پټياد امستنې

en: About
ps: په اړه
