Live Weather (8.x-2.5) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Location
am: ቦታ

en: Cache
am: መሸጎጫ
