Live Weather (8.x-2.5) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Location
bs: Lokacija

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Wind
bs: Vjetar

en: Humidity
bs: Vlažnost
