Live Weather (8.x-2.5) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Location
cs: Místo

en: Temperature
cs: Teplota

en: Celsius
cs: Celsia

en: Fahrenheit
cs: Fahrenheita

en: Wind speed
cs: Rychlost větru

en: Unit
cs: Jednotka

en: About
cs: Popis
