Live Weather (8.x-2.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Image
is: Mynd

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Location
is: Staðsetning

en: Cache
is: Flýtiminni

en: About
is: Um
