Live Weather (8.x-2.5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Location
km: ទីតាំង

en: About
km: អំពី
