Liveblog (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
