Liveblog (2.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Update
mg: Ovana

en: Source
mg: Loharano

en: Full content
mg: Anatiny feno
