Liveblog (2.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: On
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Authored by
cs: Autor

en: Key
cs: Klíč

en: Source
cs: Zdroj

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Secret
cs: Klíč

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.
