Liveblog (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: On
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Additional
fi: Lisäarvot

en: Key
fi: Avain

en: Source
fi: Lähde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
