Liveblog (2.0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
