Liveblog (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (23 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Location
bn: অবস্থান

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
