Liveblog (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: On
et: Sees

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: N/A
et: Puudub

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Additional
et: Muud andmed

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Key
et: Võti

en: Source
et: Allikas

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.
