Liveblog (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
