Liveblog (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: On
ca: Actiu

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: N/A
ca: No aplica

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Key
ca: Clau

en: Source
ca: Font

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Live
ca: En viu

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Master
ca: Mestre

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.
