Liveblog (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Source
te: మూలం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
