Liveblog (8.x-1.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Full content
sr: Пун садржај

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
