Liveblog (8.x-1.1-alpha10) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: On
gl: Activo

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: N/A
gl: N/D

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Key
gl: Clave

en: Source
gl: Orixe

en: Post title
gl: Título do envío

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Live
gl: Vista previa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Full content
gl: Contido completo

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
