Liveblog (8.x-1.1-alpha7) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: Source
ps: سرچينه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
