Liveblog (8.x-1.1-alpha8) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
