Liveblog (8.x-1.2-alpha13) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Key
eu: Giltza

en: Source
eu: Iturburua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Asc
eu: Goraka

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
