Liveblog (8.x-1.2-alpha13) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: On
gu: ચાલુ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Key
gu: ચાવી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
