Liveblog (8.x-1.2-alpha13) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.
