Liveblog (8.x-1.3-alpha15) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.
