Liveness Probe (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Performance
cs: Výkon

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít
