Liveness Probe (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Sort order
is: Röðun

en: Performance
is: Afköst

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
