Liveness Probe (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Sort by
am: ደርድር
