Liveness Probe (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Name
bg: Име

en: Timestamp
bg: Време

en: Performance
bg: Производителност

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Apply
bg: Търси
