Liveness Probe (1.0.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Performance
el: Απόδοση

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή
