Liveness Probe (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Apply
eu: Ezarri
