Liveness Probe (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä
